AYNI GÜN KARGO - 100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

Hakkımızda

Firmamız 2013 yılından bu yana kitap ve kırtasiye sektöründe  hizmet vermektedir.Arı Kitap Kırtasiye olarak işini en kaliteli şekilde yapmaya çalışan ,genç ve dinamik öğretmenlerden oluşan bir kadroya sahibiz.Ekip olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için her yayını,kitabı ve ürünü inceliyoruz çünkü işimizi önemsiyoruz.

 

Satın almayı düşündüğünüz kaynak kitap ve kırtasiye ürünleri hakkında bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Alanında uzman öğretmen arkadaşlarımız,ihtiyacınız olan en doğru kaynağı alabilmeniz için size kitap içerikleri,kalitesi,zorluk düzeyi ve konu dağılımları ile alakalı detaylı bilgileri paylaşacaklardır.

 

Sizlere mağazamızda sıcak bir çay ikram etmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.Web sitemizi ziyaret eden her bir müşterimiz artık bizim için bu ailenin birer üyesidir.E-ticaret sitemiz hem güvenilirlik hem de samimiyet anlamında alanında en iyisi olmak için çalışmalara devam ediyor..

 

E-Ticaret alış verişinde ilk tercih edilen firmanın güvenilir ve fiyatlarının uygun olması gerekir.Müşterilerimizin e-ticarete olan güveni kargo şirketlerinin kapıda ödeme seçenekleri ile pekiştirilmiş, internet sitemizin alternatif ödeme seçenekleri ve güvenilirliği uluslararası düzeyde kabul gören Green SSL sertifikamız ile internet üzerinden alışverişi günlük hayatın bir parçası haline getirdik. 

 

Arı Kitap Kırtasiye firması olarak siz değerli müşterilerimizin kıymetli vakitlerini de düşünerek 24 Saat içerisinde verilen siparişlerin sevkiyatının yapılması ve en kısa sürede sizlere ulaşması için işimizin başındayız.
 
     Kıymetli Müşterilerimiz,

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

Okumaya ve Eğitime Tam Destek..

Değerlerimiz

® İnsan odaklı olmak

® Öğrenmeyi öğrenmek

® Bilimsellik

® Dürüstlük ve güven

® Ekip çalışması